Franchisa roku

Záměrem soutěže Franchisa roku je představit a ocenit nejkvalitnější franchisové koncepty působící na českém trhu a dodržující Etický kodex franchisingu.

 

Cenu poroty – zajímavý perspektivní franchisový koncept v rámci soutěže Franchisa roku  získala společnost TrustWorthy Investment

Společnost TrustWorthy Investment díky svému franchisingovému konceptu získala cenu odborné poroty v kategorii zajímavý a perspektivní franchisingový koncept. Jsme hrdí na to, že jsme se na přední příčce umístili právě v této kategorii, v které naše společnost působí. Jsme společnost zprostředkující prodej drahých kovů, diamantů, numizmatiky a spoření do drahých kovů, což je samo o sobě velmi zajímavý obchod. Přechod na franšízový koncept byl pro nás výzvou, kterou se nám v posledních dvou letech podařilo zrealizovat a proto otevíráme nové lokality nejen v České republice, ale i na Slovensku. Za pomoc a podporu děkujeme také České asociaci franchisingu a zejména panu Lošťákovi, který nám pomohl s franchisingovou analýzou a celkovým nastavením. Těší nás, že naše společnost neustále dělá pokroky, inovuje své portfolio produktů a služeb, a díky tomu zahajujeme rafinaci drahých kovů ve vlastních prostorách na Vysočině. Široká škála námi nabízených služeb a produktů poskytuje neustálý prostor pro růst a zdokonalování franchisingu, což nás také dovedlo k již zmíněnému ocenění, za které  srdečně děkujeme.

Více na www.czech-franchise.cz