Franchisa roku

Záměrem soutěže Franchisa roku je představit a ocenit nejkvalitnější franchisové koncepty působící na českém trhu a dodržující Etický kodex franchisingu.

 

Cenu za inovativní nápad ve franchisingu letos již podruhé získává franchisový koncept Contours – největší síť dámských fitness v ČR s více než 15letou tradicí a zkušenostmi z oboru.

„Velmi nás těší, že jsme i v tomto roce obhájili vítězství, což nás také ještě více motivuje pokračovat v naší vizi: Pomáhat ženám bez rozdílu věku i kondice, ke skutečným změnám i většímu sebevědomí“, říká Darina Bláhová, Marketing Managerka Contours a dále dodává: „Za poslední rok jsme dále posunuli kvalitu i šíři služeb –  umožnili jsme cvičení již od 14let věku, zavedli nové funkční cvičící zóny, také jsme přidali doplňkové služby pro naše členky. Mimo jiné jsme nastartovali spolupráci s vhodnými partnery z oblasti kvalitních výživových doplňků i krásy a zdraví těla. Například s ryze českou kosmetickou společností RYOR a přední dánskou nízkokalorickou značkou diet – NUPO“.

Contours se řadí mezi jedničky na trhu v rámci dámských fitness center. Jako franchisový koncept přináší svým členkám nejen kompletní péči v rámci individuálních cvičících plánů, nastavení smysluplných cílů a pomoc s jejich dosažením. Dále členkám pomáhá v rámci úpravy stravy i s celkovou změnou životního stylu.

V Contours se zaměřují nejen na získávání nových členek, ale také na efektivní systém péče o stávající, pro které nabízí kombinaci atraktivních programů a speciálních akcí.

Contours fitness club pro ženy plánuje další rozšiřování stávající sítě franchisových poboček v ČR.

www: www.contours.cz
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/contours-fitness-club-pro-%C5%BEeny
FB: https://www.facebook.com/contoursfitness