Franchisa roku

Záměrem soutěže Franchisa roku je představit a ocenit nejkvalitnější franchisové koncepty působící na českém trhu a dodržující Etický kodex franchisingu.

 

Broker Point Premium, zřizovaný společností Broker Consulting, je obchodním místem, které efektivně propojuje nabídku finančních, realitních a bankovních služeb. Díky Broker Point Premium klienti šetří čas i peníze, protože nemusí samostatně do banky, pojišťovny či realitní kanceláře, vše totiž komfortně vyřídí na jednom místě. K tomu je každá pobočka OK POINTu vybavená moderními technologiemi a většina také vkladovým bankomatem s provozem 24 hodin 7 dní v týdnu.

Propojení finančních a realitních služeb na jednom místě je na trhu ojedinělým a originálním konceptem. Další přidanou hodnotu je, že nabízené služby nejsou vázané na konkrétní banky ani další finanční instituce. Portfolio produktů je tak velmi široké a není prakticky ničím omezené. 

První místo je nejenom vizitkou velkého úspěchu našich Broker Point Premium, ale především to vyzdvihuje práci všech, kdo se na konceptu a jeho rozvoji podílejí,” řekl po vyhlášení Jan Lener, ředitel odboru marketingu a komunikace Broker Consulting. 

Být absolutním vítězem v prestižní soutěži je pro nás mimořádnou ctí a odměnou za naší práci a zároveň také velkou motivací do budoucna. Poděkování patří našim franšízantům a celému týmu podpory, stejně tak nejvyššímu vedení Broker Consulting za důvěru, kterou jsme od nich před 9 lety dostali. Dík patří i odborné porotě a stejně tak všem soutěžícím konceptům za utváření franšízového trhu v Česku,” říká k ocenění Radim Štantejský, projektový manažer projektu Broker Point Premium.