Franchisa roku

Záměrem soutěže Franchisa roku je představit a ocenit nejkvalitnější franchisové koncepty působící na českém trhu a dodržující Etický kodex franchisingu.

 

Nejpodstatnější výhodou OK POINTu je unikátní kombinace finančních a realitních služeb na jednom místě. To nikde jinde v tuzemsku zákazník, potažmo franšízant, v takovémto rozsahu nezíská. Franšízant OK POINTu a jeho tým pomáhají klientům efektivně zajistit peníze pro děti či na osobní rentu. Pomáhají také klientům s financováním vlastního bydlení a s osobním i majetkovým zabezpečením při nepříznivých životních situacích. Zkrátka přinášejí klientům finanční pohodu a pomáhají dělat správná rozhodnutí na cestě k finanční nezávislosti. Součástí služby je zprostředkování produktů z široké nabídky většiny finančních institucí. Klient odchází s komplexním portfoliem produktů či služeb a s výhledem na celoživotní servis. 

Služba samotná je na úrovni kvality služeb ve Velké Británii či USA (Ukazatel Net Promoter Score je k červnu 2022 na skvělé hodnotě 63). Nebyli bychom to ale my Češi, kdybychom ještě něco nepřidali navíc. A tím navíc jsou právě reality a další marginální oblasti (například zprostředkování správy nemovitostí). V oblasti realit OK POINT zajišťuje klientům hladký, bezpečný a výhodný nákup, prodej či pronájem nemovitosti. Jako jeden z mála konceptů v této oblasti vykazuje v posledních letech výrazný nárůst počtu zprostředkovaných transakcí, ačkoliv u klasických realitních franšíz a realitních kanceláří pozorujeme pokles o desítky procent (zdroj EMA Data).  

Penetrace trhu finančními produkty je v Česku téměř stoprocentní - zkrátka finance řeší doslova každý. Navíc je aktuálně v kurzu nový fenomén - zesílená poptávka po ochraně peněz před inflací. Klientem OK POINTu tak může reálně být většina obyvatel České republiky. Franšízor Broker Consulting - provozovatel franšízy OK POINT, už pečuje o 600 000 klientů.  

Vedle toho hledá společnost Broker Consulting neustále inovace. A to i v technologické oblasti.  

Mezi naše největší technologické inovace poslední doby patří aplikace Brok, která slouží k prezentaci služeb a sběru dat od klientů. Další inovací byla digitalizace veškerých smluv ve financích i v realitách, včetně jejich podpisu, kterou jsme připravovali již delší dobu, nicméně ji výrazně uspíšila koronavirová situace,“ uvádí Radim Štantejský, manažer projektu OK POINT a obchodní ředitel Broker Consulting.

Více na www.czech-franchise.cz