Franchisa roku

Záměrem soutěže Franchisa roku je představit a ocenit nejkvalitnější franchisové koncepty působící na českém trhu a dodržující Etický kodex franchisingu.

 

Cenu poroty v soutěži Franchisa roku  za inovativní nápad ve franchisingu získal koncept Exteria Market.

Franchisový obchodní koncept EXTÉRIA MARKET, je ryze česká unikátní a jedinečná franchisa na českém trhu, která pomáhá s řešením zákonné povinnosti pro oblast Bezpečnosti práce a požární ochrany. Naší klienti jsou firmy, živnostníci, školy, úřady, gastro provozy, zdravotnická zařízení, atd. Klientům zajišťujeme roční služby s automatickou prolongací na další období. Tím vznikají dlouhodobé spolupráce a stabilní příjem pro franchisanta. Zájemci o podnikání franchisa EXTÉRIA MAREKT zajišťuje stabilitu a jistotu v každé době. Ideální franchisant je zkušený manažer týmu nebo obchodník s chutí budovat si vlastní firmu ve svém okrese. Pro franchisanty zajistíme EXTÉRIA MARKET na klíč vč. vybavení, náboru spolupracovníků, zaškolení personálu až po slavnostní otevření. Po celou dobu spolupráce je Vám nápomocen zkušený regionální manažer pro Váš růst v regionu.

Naše účast v soutěži Franchisa roku byla úspěšná, kdy jsem získali cenu poroty za Inovativní nápad ve franchisingu za rok 2021. Těší nás získání tohoto ocenění a povzbuzuje nás to v další činnosti a expanzi na Český trh, kde takový  podobný franchisový koncept jako je EXTÉRIA MARKTE není. Tímto děkujeme České asociaci franchisingu, která neustále podporuje franchisingové podnikání v České republice.

Více na www.czech-franchise.cz