Franchisa roku

Záměrem soutěže Franchisa roku je představit a ocenit nejkvalitnější franchisové koncepty působící na českém trhu a dodržující Etický kodex franchisingu.

 

Letošní cenu poroty soutěže Franchisa roku pro Úspěšný franchisový koncept v oblasti služeb získala Contours - síť fitness center, které pomáhají ženám k více sebevědomí a to bez rozdílu věku.

„Děkujeme a velmi si vážíme ocenění, jenž je zároveň motivací i závazkem dál úspěšně pokračovat v našem poslání, a to přinášet ženám bez rozdílu věku více sebedůvěry i zdraví. Ženám a jejich potřebám jednoduše dobře rozumíme. Díky našemu unikátnímu a především efektivnímu konceptu cvičení, jsme již od roku 2008 pomohli desítkám tisícům žen, se cítit lépe a fit a to v rámci celé České republiky. “ říká Darina Bláhová, Marketing Manager Contours.

Contours se dlouhé roky řadí mezi jedničky na trhu v rámci dámských fitness center. Jako franchisový koncept přináší svým členům nejen kompletní know-how včetně trendů ve fitness odvětví, ale zároveň i vedení a správu vlastních poboček. Soustředí se také na efektivní systém péče o stávající členky Contours clubů, ale také i o získávání nových a to v kombinaci atraktivních programů a speciálních akcí.

„Naši síť poboček neustále rozšiřujeme a pokud vás zaujala možnost vlastního podnikání ve fitness oboru, tak vám rádi poskytneme veškeré informace o našem franchisovém partnerství.“ Doplňuje Darina Bláhová. 

Více na www.czech-franchise.cz