Franchisa roku

Záměrem soutěže Franchisa roku je představit a ocenit nejkvalitnější franchisové koncepty působící na českém trhu a dodržující Etický kodex franchisingu.

 

Cenu poroty pro Úspěšný zahraniční franchisový koncept získal TAB Board.

„Na tuzemském franšízovém trhu působí řada skvělých konceptů ze zahraničí. Letošní obhajoba tohoto ocenění znamená pro celou naši síť opravdu mnoho. Je to nejen ocenění práce naší, ale i našich franšízantů. Vnímáme to jako důkaz toho, že v momentě, kdy se vám podaří do Česka přinést zajímavou značku a přizpůsobit ji našemu trhu, samozřejmě s respektováním všech nezbytných pravidel, je to vidět na výsledcích celé sítě,“ říká Šimon Mastný, Managing partner TAB Board CZ.

TAB Board stabilně patří mezi oceňované koncepty, v soutěži Franchisa roku se podařilo uspět již několikrát. Kromě dvou cen pro Úspěšný zahraniční franchisový koncept, obsadil TAB v roce 2018 třetí místo v kategorii Skokan roku 2017. O rok později pak převzalo vedení franšízové sítě cenu za 2. místo v kategorii Franchisor roku za rok 2018.  

Již od roku 1990 TAB poskytuje svým členům, majitelům firem, komplexní podporu vedení společnosti a od roku 2014 mají tuto možnost využívat podnikatelé v České republice. „Naši síť stále rozšiřujeme a dalším franšízovým partnerům nabízíme možnost zapojit se do našeho konceptu. V pozici Regionálního ředitele pak budou ve svých oblastech organizovat a řídit zasedání boardů a poskytovat individuální koučink svým členům,“ doplňuje Šimon Mastný.

Více na www.czech-franchise.cz