Franchisa roku

Záměrem soutěže Franchisa roku je představit a ocenit nejkvalitnější franchisové koncepty působící na českém trhu a dodržující Etický kodex franchisingu.

 

Jsme velice rádi, že jsme v letošním roce získali cenu v rámci soutěže „Franchisa roku“. Toto ocenění dokazuje, že náš model frachisové lékárny BENU je úspěšný a má již své zavedené místo na českém trhu. Franchisa lékárny BENU je zajímavá podnikatelská příležitost pro všechny, kteří chtějí úspěšně podnikat a zároveň využívat výhod a jistot síťového podnikání pod silnou a stabilní značkou. Úspěšně s námi podniká již více než 90 franchisových lékáren, celkem pod značkou BENU provozujeme přes 310 prosperujících lékáren a každoročně rosteme o dalších 30-50 lékáren.

Poděkování patří zejména všem franchisovým partnerům, celému franchisovému týmu a všem oddělením, které se na tomto projektu podílí. Bez jejich usilovné práce bychom toto ocenění nemohli získat.

BENU lékárna jako jediná franchisová síť lékáren v České republice nabízí komplexní, profesionálně vedený a zejména v praxi úspěšně prověřený a zavedený projekt využívající tuzemské a zahraniční zkušenosti. Zvyšte konkurenceschopnost své lékárny a přidejte se k nám franchisa.benu.cz

Více na www.czech-franchise.cz