Franchisa roku

Záměrem soutěže Franchisa roku je představit a ocenit nejkvalitnější franchisové koncepty působící na českém trhu a dodržující Etický kodex franchisingu.

 

AVEX systems – mezinárodní poradce v oblasti franchisového podnikání a Váš partner pro franchising.

Know-how a znalosti  společnosti AVEX systems (http://www.avexsystems.cz/) jsou získány více než 25-letými praktickými zkušenostmi v oblasti mezinárodního franchisingu a činností ve vrcholovém managementu mezinárodně působících společností.  Jednatel Ing. Aleš Tulpa pracoval jako generální ředitel například společnosti OBI Česká republika, Polsko a Maďarsko, QUELLE ČR, aj. Od roku 2001 je členem ČAF a v letech 2001-2005 působil i jako její prezident. Ing. Tulpa byl za mimořádný přínos a úspěchy v oblasti franchisového podnikání vybrán jako osobnost roku 2016 a zapsán do ENCYKLOPEDIE OSOBNOSTÍ ČESKÉ A SLOVENSKÉ REPUBLIKY 2016 (http://www.avexsystems.cz/uvedeni-v-oxford-encyklopedia-2016).

AVEX systems organizuje každoročně Master franchisové konference ((http://www.master-konference.cz/, workshopy (http://www.avexsystems.cz/workshop) a další akce na podporu franchisového podnikání. Celkem se konferencí až dosud zúčastnilo cca. 600 zájemců o franchising a nákup master-franchisové nebo franchisových licencí. Představeno bylo cca. 75 nových franchisových konceptů, které se zajímají o vstup na český a slovenský trh. Všechny

až dosud velmi úspěšné konference získaly velký zájem jak na straně zájemců o franchising, tak na straně medií a odborné i laické veřejnosti. 

AVEX systems nabízí zejména následující služby a rady pro franchisové podnikání:

  1. Pro zájemce o franchising z České a Slovenské republiky vyhledává kvalitní a úspěšné franchisové systémy, zejména v zahraničí.
  1. Pro zahraniční  franchisory hledá vhodné kandidáty pro master-franchisu v České a Slovenské republice nebo franchisanty se zájmem o individuální franchisové licence podnikání, zejména vývoj nebo optimalizaci franchisových konceptů.

Více informací najdete na: www.avexsystems.eu, www.master-konference.cz nebo kontaktujte:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.