Franchisa roku

Záměrem soutěže Franchisa roku je představit a ocenit nejkvalitnější franchisové koncepty působící na českém trhu a dodržující Etický kodex franchisingu.

 

Realitní franšíza RE/MAX se 48 lety zkušeností je nejúspěšnější celosvětovou sítí s 8000 kancelářemi a stejně tak je i jedničkou mezi realitními franšízovými sítěmi v České republice.

„Naším posláním není jen zprostředkování prodeje realit,“ uvádí Jan Hrubý, ředitel franchisingu RE/MAX „Chceme dlouhodobě měnit pohled na to, jak se reality v ČR prodávají a být inspirací i pro naši konkurenci. Proto velkou pozornost věnujeme inovacím a zkvalitňování služeb. Společně s našimi makléři chceme posouvat úroveň a kvalitu realitního podnikání v Čechách. O tom, že se nám to daří, svědčí i dlouhodobá spokojenost našich zákazníků, která převyšuje 97%.

Zároveň si uvědomujeme, že minimálně stejnou pozornost musíme obracet i ke svým franšízovým partnerům. Proto jim dlouhodobě poskytujeme velmi silnou podporu v oblastech jako je IT, legislativa, vzdělávání a marketing. Věříme, že kvalitní servis pro naše franšízové partnery se přenáší i do služeb, které oni poskytují svým klientům. Své partnery si vybíráme, ale současně jim maximálně pomáháme nejen při začátku podnikání. Díky tomu je realitní franšíza RE/MAX dlouhodobě úspěšný model.“