Franchisa roku

Záměrem soutěže Franchisa roku je představit a ocenit nejkvalitnější franchisové koncepty působící na českém trhu a dodržující Etický kodex franchisingu.

 

Franchisou roku se stal český franchisový koncept CrossCafe. Cenu veřejnosti získal koncept CrossCafe a Cenu ČAF za podporu a rozvoj franchisingu od Správní rady ČAF obdržel U.S. Commercial Service| American Embassy.

Držitelem titulu Franchisor roku se v letošním 5. ročníku stal koncept Cross Cafe. Cenu ČAF za podporu a rozvoj franchisingu, kterou uděluje Správní rada ČAF, obdržel U.S. Commercial Service| American Embassy  a Cenu veřejnosti si v internetovém hlasování vydobyl koncept Cross Cafe. 

Porota soutěže udělila další ceny:

Cenu úspěšný zahraniční franchisový koncept obdržel TAB Board.
Úspěšný  franchisový koncept řízený ženou přísluší projektu Systém asistovaného hubnutí, řízený paní Lenkou Náměstkovou.
Ocenění původní čeká franchisová značka patří konceptu Solodoor a titulem mladý franchisor byl oceněn koncept Body express

Vítězem pátého ročníku v kategorii Franchisa roku se tak stal po absolvování osobní obhajoby před porotci soutěže český franchisový koncept CrossCafe.

CrossCafe  je česká síť kaváren původem z Plzně, kde  v roce 2007 byla otevřena  první kavárna. Odtud se kavárny úspěšně rozrostly do celé České republiky. Dnes má značka Cross Cafe  24 kaváren v 11 českých městech.

Základem úspěchu je prémiová káva a lahodné produkty vlastní výroby. Ve většině kaváren si mohou zákazníci vybrat mezi naší tradiční směsí kávy CrossCafe Blend nebo výběrovou jednodruhovou kávou z rodinné italské pražírny.

Z další nabídky jsou to ručně vyráběné dorty a koláče, které vyrábí tým zkušených cukrářů dle vlastních receptů nebo denně čerstvě připravované sendviče s důrazem na kvalitu surovin. Každý den pracovníci CrossCafe naplňují  heslo „Pro lepší den…“.

Díky úspěchu  české značky CrossCafe   pracovníci centrály poskytují znalosti a podporu v podnikání franchisantům, se kterými rozšiřují  síť  moderních kaváren CrossCafe.