Franchisa roku

Záměrem soutěže Franchisa roku je představit a ocenit nejkvalitnější franchisové koncepty působící na českém trhu a dodržující Etický kodex franchisingu.

 

Představení jednotlivých finalistů 3. ročníku soutěže Franchisa roku  v kategorii Franchisor roku 2017

ŠVEJK RESTAURANT – finalista soutěže Franchisa roku v kategorii Franchisor roku 2017

„Základem naší filozofie je prezentace toho nejlepšího z Čech“, říká pan Radovan Sochor jr., který představil koncept ŠVEJK RESTAURANT při finálovém kole soutěže.

Švejk restaurant je největší a ryze český gastronomický franchisingový řetězec s více než 50 vystavenými provozovnami. Jedná se o klasickou českou restauraci s plzeňským ležákem a moderní českou kuchyní.

Celý projekt se nese v duchu prvorepublikového období Rakouska – Uherska, ze kterého pochází nejpřekládanější román české literatury Osudy dobrého vojáka Švejka. Koncept sází právě na tento styl a snaží se vnést do provozoven atmosféru období, ve kterém Josef Švejk žil. V každé restauraci najdete originální dobové doplňky, které byly součástí prvorepublikových hostinců. V restauraci najdete s jistotou tradiční plzeňský ležák ale i další druhy piv z portfolia Plzeňských pivovarů a. s. Všechny restaurace dbají na kvalitu čepovaného tankového i sudového piva a jsou držiteli certifikací nejvyšší kvality piva.

Pojďme se podívat, jak se jí u Švejka ….


Mr. KEBAB – finalista soutěže Franchisa roku v kategorii Franchisor roku 2017

"Kebab jsem si oblíbil na mých zahraničních cestách zejména pro jeho dostupnost a rychlou přípravu. Tam někde vznikl nápad postavit vlastní síť fast foodů Mr. KEBAB“, začíná vyprávět svůj příběh Ing. Ľubor Lelovits, zakladatel a autor franchisového konceptu, který svůj nápad proměnil v realitu. Začátky nebyly jednoduché, ale podařilo se vybudovat úspěšný mezinárodní koncept působící na Slovensku, odkud koncept pochází, v Maďarsku i v Čechách.

Franchisový koncept Mr. KEBAB je první mezinárodní franchisou na bázi kebabu ze Slovenska, jedná se o moderní středoevropský fast food s kvalitním grilovanými kuřecími, sýrovými a bramborovými specialitami vyvinutými jen pro síť fast foodů Mr. KEBAB.

Pojďte navštívit Mr. KEBAB v Kladně nebo v Českých Budějovicích!


ORIGINAL BEER SPA – finalista soutěže Franchisa roku v kategorii Franchisor roku 2017

Vyzkoušejte originální lázeňskou proceduru – pivní lázeň, chmelovou saunu a odpočinek na lůžku z pšeničné slámy, která je založena na použití výhradně přírodních surovin, materiálů a staročeských léčitelských postupů.

ORIGINAL BEER SPA (Originální pivní lázně) jsou exkluzivní značkou na trhu wellness a lázeňských zařízení. Originální lázeňská procedura "BEER SPA" je založena na použití výhradně přírodních surovin, materiálů a znalosti staročeských léčitelských postupů. Díky své výjimečnosti, kvalitě a KNOW-HOW se staly ORIGINAL BEER SPA lídrem v tomto oboru a získaly celou řadu prestižních mezinárodních ocenění včetně prvního místa na portálu Trip Advisor za roky 2015, 2016 a 2017 a “Certificate of Excellence”.

Franchisový koncept ORIGINAL BEER SPA je kvalitní, moderní a dobře zavedenou značkou, která se těší velkého zájmu a respektu jak v České republice i v zahraničí.


BODY EXPRESS – finalista soutěže Franchisa roku v kategorii Franchisor roku 2017

BODY EXPRESS – místo, kde za 20 minut natrénujete celé tělo

V dnešní uspěchané době každý z nás nejednou řešil otázku nějakého toho přebývajícího kila, bolesti zad ze sedavého zaměstnání či nedostatek času pro pohybové aktivity. Kolik lidí si vlastně může v dnešní době dovolit 3-4x týdně chodit cvičit? A kolik to zabere času? BODY EXPRESS byl vymyšlený přesně pro tyto situace a přináší na trh zdravého životního stylu nejrychlejší způsob jak dostat tělo do kondice, odstranit svalové nerovnováhy či zhubnout. To vše za 20 minut jednou týdně pro všechny věkové kategorie.


BforB & Business for Breakfast – finalista soutěže Franchisa roku v kategorii Franchisor roku 2017

"Doporučit můžu jen toho, koho znám. A když ho znám a vím, že je dobrý, doporučím ho o to radši."

Přátelská podnikatelská prostředí (kluby), ve kterých podnikatelé vzájemně spolupracují, pomáhají si k novým kontaktům a zakázkám díky doporučení a sdílí své zkušenosti, informace a znalosti. V tomto prostředí je možné vybudovat kvalitní a dlouhodobé obchodní vztahy, obklopit se kvalitními dodavateli, získávat nové zákazníky, získávat cenné informace a čerpat z praktických zkušeností dalších podnikatelů.

„Obrovskou předností je velká úspora času, kdy na jednom místě v jeden čas lze řešit všechny podnikatelské záležitosti. Systém BforB umí měřit výsledky a díky tomu se aktivita na BforB stává efektivní a jasně měřitelnou“, říká Kamila Zárychtová, zakladatelka Business for Breakfast Česká republika.


Foreigners.cz – finalista soutěže Franchisa roku v kategorii Franchisor roku 2017

Agentura Foreigners.cz poskytuje komplexní relokační služby pro expaty a usnadňuje tak zahraničním pracovníkům a studentům přesun z jejich země do ČR.

Zajišťujeme celé spektrum služeb, od pronájmu bytů, přes imigrační služby (víza), zdravotní pojištění, dopravu z letiště až po překlady. Pomáháme s orientací ve městě, vyhledáním vhodné školy a se vším, kde může cizinec narazit na jazykovou či kulturní bariéru. Jsme s našimi klienty v průběhu celého jejich pobytu v zemi, kdy nadále zajišťujeme drobné služby jako pravidelný úklid domácnosti, networkingové akce na seznámení se s novou komunitou, služby hodinového manžela, apod. Obecně řešíme jakýkoliv jiný problém, který zde cizinec může řešit.