Franchisa roku

Záměrem soutěže Franchisa roku je představit a ocenit nejkvalitnější franchisové koncepty působící na českém trhu a dodržující Etický kodex franchisingu.

 

Vážení členové asociace,

Milí zájemci o franchising,

Česká asociace franchisingu pořádá druhý ročník soutěže Franchisa roku. Jejím záměrem je představit a ocenit nejkvalitnější franchisové koncepty působící na českém trhu a dodržujíci Etický kodex franchisingu. Širším záměrem soutěže je zviditelnit franchising jako jednu z možných a prosperujících forem podnikání.

Dovolujeme si vás pozvat na vyhlášení výherců soutěže a předání cen.

Komerční banka Franchisor roku 2016

Broker Consulting Skokan roku 2016

Cena ČAF za podporu a rozvoj franchisingu 2016

Kdy: 31.5.2017 od 16.00 hodin

Kde: OKsystem a.s. v Praze, Na Pankráci 125

Ocenění Komerční banka Franchisor roku 2016 získá franchisový koncept, který prokáže svou vysokou kvalitu a hodnotu nejen svými ekonomickými výsledky, ale i vyjímečným vztahem k franchisantům, odpovědným přístupem k veřejnosti a životnímu prostředí.

Cenu Broker Consulting Skokan roku 2016 náleží franchisovému konceptu, který v daném roce otevře nejvíce poboček.

Cenu ČAF za podporu a rozvoj franchisingu 2016 získá subjekt, který se významně zaslouží o přínos v oblasti franchisingu pro odbornou i laickou veřejnost.

Po vyhlášení vítězů a předání cen je na programu prezentace a ochutnávka portugalských vín, kterou představí paní Hannah Balaštíková, která je zkušenou degustátorkou, víno ji baví a o víně píše. Paní Balaštíková  vystudovala 2. nejprestižnější vinařskou školu (ta první je v Londýně), a to Cape WineAcademy v jihoafrickém Stellenboshi. Bude představeno 7 druhů vín z nejstaršího a největšího portugalského vinařství Real CompanhiaVelha; jedná se např. o Quinta de Cidro Sauvignon Blanc, Quinta de Cidro Chardonnay, Quintadas Carvalhas Touriga Nacional a další.

Všichni jste srdečně zváni!