Franchisa roku

Záměrem soutěže Franchisa roku je představit a ocenit nejkvalitnější franchisové koncepty působící na českém trhu a dodržující Etický kodex franchisingu.

 

Představuje se soutěžící CENTURY 21!

CENTURY 21 je celosvětová franšízová síť, sdružující přes 7 000 realitních kanceláří v 75 zemích celého světa. Kvalitním poradenstvím pomáháme našim klientům s prodejem, koupí či pronájmem nemovitosti tak, aby každá transakce proběhla v optimální ceně i času. Hlavní předností společnosti CENTURY 21 je ve srovnání s konkurencí nejvyšší spokojenost klientů, díky které se k nám opakovaně vracejí.

Schopnost poskytovat prvotřídní služby nás vede k naší snaze významně expandovat na českém realitním trhu a svými aktivitami jej pozitivně ovlivňovat ve prospěch klientů. Každého našeho franšízanta vnímáme jako rovnocenného partnera. Franšízové obchodní partnerství stavíme na principech poradenství a vzájemných konzultacích. Společnost CENTURY 21 má zájem přijmout do svých řad nové franšízové partnery, kteří chtějí profitovat z obchodního potenciálu českého realitního trhu. S každým zájemcem o franšízu CENTURY 21 profesionálně zkonzultujeme jak důvody, tak i možnosti případné spolupráce.  

Obdobně postupujeme i se zájemci o pozici manažera, makléře či telefonisty. CENTURY 21, celosvětová jednička v realitách, je připravena stát se jedničkou také v ČR.