Franchisa roku

Záměrem soutěže Franchisa roku je představit a ocenit nejkvalitnější franchisové koncepty působící na českém trhu a dodržující Etický kodex franchisingu.

 

Vážené a vážení soutěžící, velmi děkujeme za přihlášku do soutěže Franchisa roku 2017!

Vážení zájemci o soutěž Franchisa roku!

Upozorňujeme, že z organizačních důvodů, které nastaly v minulých dnech, se termíny dodání podkladů a vyhlášení výsledků mění.

Vyplněnou první část dotazníku (tento dotazník bude zaslán po vyplnění přihlášky všem soutěžícím) prosíme vyplnit a zaslat na e-mailovou adresu pana Petra Tomana, KPMG (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) do 20.04.2018.

Druhou část dotazníku tvoří tzv. soft kills/podnikatelský příběh. Tuto část dotazníku prosíme vyplnit a zaslat zpět na e-mailovou adresu ČAF (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) do 30.04.2018. Tato část bude hodnocena všemi porotci a může sloužit jako pomůcka pro přípravu ústního kola.

V průběhu května proběhne ústní kolo. Datum Vám bude včas sdělen.

Z organizačních důvodů se slavnostní vyhlášení výherců bude konat až 14.06.2018 při příležitosti Výstavy franchisingu a podnikání v Praze.

Rádi bychom představili na našem webu a webu Franchisa roku všechny soutěžící, proto bychom Vás chtěli požádat o zaslání Vašeho loga v křivkách a krátkého medailonku týkajícího se Vašeho konceptu.