Franchisa roku

Záměrem soutěže Franchisa roku je představit a ocenit nejkvalitnější franchisové koncepty působící na českém trhu a dodržující Etický kodex franchisingu.

 

AB Board (The Alternative Board)je největší světový poskytovatel franšízového konceptu v oblasti externích poradních boardů a koučinku pro podnikatele. TAB Board byl založen v roce v USA a nyní je provozován již ve 15 zemích na světě. Od roku 2014 úspěšně funguje v České republice a na Slovensku. TAB Board byl vyhodnocen časopisem Entrepreneur jako nejlepší franšízový koncept v oblasti služeb pro podnikatele.

Koncept TAB Board je založen na principu sdílení praktických podnikatelských zkušeností, osvědčených strategií a moudrosti majitelů a manažerů  firem.

Představujeme soutěžící

V rámci TAB Board se pravidelně a dlouhodobě setkávají členové TAB - podnikatelé, zkušení majitelé firem, nebo výkonní ředitelé. Tato zasedání Board jsou strukturovaně vedena zkušeným a certifikovaným facilitátorem. Zasedání Boardů se koná jednou měsíčně a de facto nahrazují malým a středním firmám správní radu a poskytují účinnou a praktickou pomoc při rozvoji jejich businessu.

Na zasedáních TAB Boardu postupně řešíme různá témata, výzvy či příležitosti, před kterými stojí jednotliví členové - podnikatelé. Členové TAB Boardu dostávají pravidelně nezávislý pohled na své podnikání zvenčí, a to v důvěrném a bezpečném prostředí svých kolegů – podnikatelů v boardu. Všichni členové si odnášejí zcela osvědčená a vyzkoušená řešení a praktické rady a zkušenosti z podnikání.

V návaznosti na zasedání TAB Boardu je členům také poskytován osobní business koučink. Při něm jsou využívány patentované nástroje a procesy TAB pro rozvoj businessu, které vedou ke splnění profesních a osobních cílů členů TAB Board.

TAB Board je unikátní a nejlepší koncept pro majitele firem při podpoře a rozvoji jejich podnikání.

Pro franšízanty koncept TAB Board nabízí celou řadu výhod a přínosů:

  1. Postupný systém růstu
  2. Potenciál pro navýšení příjmů
  3. Pravidelné a předvídatelné příjmy
  4. Jasně definovaný region s exkluzivními právy
  5. Podnikání bez zaměstnanců a nutnosti skladovat zboží
  6. Možnost organizovat si práci a čas podle vlastních potřeb
  7. Kontrola rovnováhy mezi pracovním a soukromým životem
  8. Prověřený mezinárodní koncept včetně systémových nástrojů TAB
  9. Prestižní oblast podnikání - rozvoj businessu franšízanta i jeho klientů
  10. Lokální podpora po celé ČR, včetně školení, administrativy a marketingu

Koncept TAB Board umožňuje franšízantům získat cenné know-how, ověřené náročným americkým trhem, pečlivě přizpůsobené českým podmínkám a požadavkům českých podnikatelů!

Kontakty:
TAB Board CZ a SK
Bubenská 37
Praha 7
www.tabcz.cz
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

www.tabcz.cz

 

Představujeme soutěžící