Franchisa roku

Záměrem soutěže Franchisa roku je představit a ocenit nejkvalitnější franchisové koncepty působící na českém trhu a dodržující Etický kodex franchisingu.

 

Noerr je přední evropská advokátní kancelář zaměřující se na obchodní právo a sdružující 500 odborníků v Německu, Evropě a USA. Řešením komplexních a náročných právních otázek poskytujeme našim mandantům skutečnou přidanou hodnotu. Výjimečnost společnosti Noerr spočívá ve spojení excelentního poradenství zahrnujícího široký odborný profil na straně jedné a inovativního myšlení, mezinárodních zkušeností a excelentních znalostí v oblasti průmyslu na straně druhé. Námi poskytované poradenství využívají jak nadnárodní koncerny a společnosti kotované na burze, tak velké a střední podniky, finanční instituce a mezinárodní investoři.

Noerr

Integrované řešení

Společně s našimi daňovými poradci, auditory a poradci managementu vytváříme trvalá řešení v oblasti financování a managementu vycházející ze specifických potřeb našich mandantů. Tento interdisciplinární přístup nabízí našim klientům inovativní, efektivní a komplexní řešení konkrétních problémů.

Oborové know-how

Rozumíme podnikatelským aktivitám našich klientů: kromě vynikající odborné znalosti se naši odborníci vyznačují rovněž bohatými zkušenostmi v oborech, v nichž poskytují své poradenské služby. Skupiny, zaměřené na jednotlivé obory, pokrývají oblasti od automobilového a energetického sektoru přes bankovnictví, finance a pojištění až k farmacii, nemovitostem a maloobchodu.

Mezinárodní zázemí

Díky vlastním kancelářím v jedenácti zemích a prostřednictvím spolupracujících spřátelených, špičkových advokátních kanceláří po celém světě zaručujeme mezinárodní právní poradenství na nejvyšší úrovni. Noerr je výhradním členem Lex Mundi, předního světového sdružení nezávislých obchodních advokátních kanceláří s rozsáhlými zkušenostmi působících ve více než 100 zemích.

Poradenství ve střední a východní Evropě

Jsme zastoupeni ve všech významných hlavních městech střední a východní Evropy. Byli jsme jednou z prvních západních obchodních právních firem, která zde otevřela své vlastní pobočky. Tento náskok jsme si kontinuálně udržovali. Pravidelně poskytujeme poradenství německým a mezinárodním investorům při jejich investicích „na zelené louce“, při zakládání koncentrativních společně kontrolovaných podniků, akvizicích a desinvesticích ve střední a východní Evropě. S více než 100 odborníky jsme jednou z předních advokátních kanceláří v regionu střední a východní Evropy.

Naše kanceláře

Alicante, Berlín, Bratislava, Brusel, Budapešť, Bukurešť, Drážďany, Düsseldorf, Frankfurt, Londýn, Moskva, Mnichov, New York, Praha, Varšava

Společnosti ve skupině Noerr

Noerr LLP – Noerr Consulting AG – TEAM Treuhand GmbH – NOERR AG Wirtschaftsprüfungs-Gesellschaft Steuerberatungsgesellschaft

www.noerr.com