Franchisa roku

Záměrem soutěže Franchisa roku je představit a ocenit nejkvalitnější franchisové koncepty působící na českém trhu a dodržující Etický kodex franchisingu.

 

Záložna CREDITAS, spořitelní družstvo působí na finančním trhu již od roku 1996. Ze společnosti s regionální působností se přeměnila ve finanční instituci s celorepublikovou působností. Záložna CREDITAS je v současné době stabilní společností disponující pobočkovou sítí po celé České republice s kompletním portfoliem produktů pro fyzické a právnické osoby.

Záložna Creditas

Jedním z nejžádanějších produktů pro firemní klientelu jsou devizové konverze. Výhodné, individuálně sjednané směnné kurzy a okamžitou realizací spotové směny nabízí Záložna CREDITAS standardně v těchto měnách: CZK, EUR, USD, GBP, CHF, PLN, NOK, SEK, CAD, AUD, CNY, JPY, RUB a BGN. Pokud výše jednotlivé transakce dle kurzu ČNB v dané měně přesahuje ekvivalent 500 000 Kč, provádí Záložna CREDITAS devizové směny i v ostatních volně směnitelných měnách.

Mezi další produkty pro firemní klientelu patří úvěry a bankovní záruky, depozitní produkty či běžný účet bez poplatků za založení, vedení či zrušení a s bezplatný tuzemským platebním stykem v CZK bez omezení. Běžný účet spolu s platební kartou společnosti MasterCard a bezplatným internetovým bankovnictvím tvoří plnohodnotný produkt srovnatelný s ostatními bankovními institucemi.

Kontakt na partnera soutěže:

Ing. Martina Hejnová, Ředitel odboru Treasury Sales

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

www.creditas.cz

Telefon: +420 777 830 05