Franchisa roku

Záměrem soutěže Franchisa roku je představit a ocenit nejkvalitnější franchisové koncepty působící na českém trhu a dodržující Etický kodex franchisingu.

 

Business for Breakfast

Měníme atmosféru podnikání v České republice k lepšímu.

Sdružovat malé a střední podnikatele v podnikatelských klubech, díky kterým si osvojí efektivní nástroj k získávání nových zakázek a obchodních kontaktů díky doporučení. Takové je poslání franšízové sítě Business for Breakfast (BforB), která na českém trhu funguje již sedm let.

Kořeny tohoto konceptu najdeme ve Velké Británii, kde podnikatelé v rámci BforB spolupracují od roku 2001. V současné době funguje na tuzemském trhu 65 podnikatelských klubů BforB, které sdružují zhruba 600 podnikatelů. Ti si za poslední rok pomohli k zakázkám za více než 187 milionů korun.

V České republice je BforB největší profesionální organizací, která se specializuje na referenční networking. Podporujeme zejména malé a střední podnikatele na lokální úrovni a naším cílem je vytvořit jim takové prostředí, ve kterém získají nové dlouhodobé zdroje pro nové zakázky, inspiraci pro svůj byznys, podporu lokální podnikatelské komunity a díky tomu všemu větší ekonomickou stabilitu.

Jako franšízový koncept nabízí BforB možnost získání franšízové licence.  Zájemci mají na výběr ze dvou variant. Mohou si pořídit tzv. mini licenci na provozování tří klubů, nebo získat licenci standard na vedení pěti klubů. Franšízant provozující tři kluby může při dodržování všech pravidel očekávat navrácení investice do cca půl roku, provozovatel pěti klubů pak během zhruba 12 měsíců. Naším cílem je dát šanci dalším podnikatelům podílet se na kultivaci podnikatelského prostředí v České republice prostřednictvím networkingu, což dle našich dlouholetých zkušeností funguje. Rozvíjet podnikání na základě korektních osobních vztahů a doporučení jim přinese nejen zisk, ale také uspokojení, že dělají byznys jinak, lépe.

Značka BforB však také nabízí všem, co chtějí efektivně pracovat se svými kontakty, možnost spolupráce v podobě vedení vlastního networkingového klubu BforB, a to bez nutnosti pořizovat si franšízovou licenci, vynakládat bytečně vysoké finanční prostředky na budování zcela nové značky, stačí úspěšně absolvovat základní školení vedení klubu a centrála sítě BforB vám pomůže se zahájením jeho fungování. Díky řízení vlastního podnikatelského klubu může jeho manažer dosáhnout mnohonásobně vyššího počtu zakázek získaných prostřednictvím doporučení a referencí od jeho již existujících kontaktů. A to „jen“ aplikací systému BforB do vlastní sítě kontaktů.

Business for Breakfast
Business for Breakfast