Franchisa roku

Záměrem soutěže Franchisa roku je představit a ocenit nejkvalitnější franchisové koncepty působící na českém trhu a dodržující Etický kodex franchisingu.

 

Cenu ČAF za podporu a rozvoj franchisingu získá franchisový koncept nebo jiný subjekt, který se významně zaslouží o přínos v oblasti franchisingu pro odbornou i laickou veřejnost. Cenu uděluje správní rada ČAF. Přihlaste se sami, nebo nominujte úspěšné kolegy! Rádi je za Vás zkontaktujeme.

Přihlaste svou franchisu

Harmonogram kategorie Cena ČAF za podporu a rozvoj franchisingu

1. říjen 2015 – 20. březen 2016

Přihlášené účastníky soutěže kontaktuje organizátor s dodáním příběhu, case study apod., kdy z materiálu je zřejmý přínos pro odbornou i laickou veřejnost v oblasti franchisingu. Dodání materiálu je realizováno elektronicky a je podkladem pro rozhodování poroty.

Hodnocení

Hodnocení v kategorii Cena ČAF za podporu a rozvoj franchisingu je jednokolové. Porota o vítězi ceny rozhodne na základě dodaného příběhu, case study apod., kdy z materiálu je zřejmý přínos pro odbornou i laickou veřejnost v oblasti franchisingu. Rozsah dodaného materiálu nesmí překročit 2 normostrany, kdy 1 normostranou se rozumí 1800 znaků.

V případě dotazů se prosím obraťte na organizátora soutěže:

Česká asociace franchisingu
Těšnov 5
110 00 Praha 1
www.czech-franchise.cz

Kontaktní osoba:

Ing. Petra Ritschelová, výkonná ředitelka
GSM: +420 728 948 479
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.